"Bingo" - wakacyjny konkurs czytelniczy naszej Biblioteki

MarcinB23 czerwca 2022 r.

Drodzy Czytelnicy,

Dla prawdziwych pasjonatów literatury naszej Biblioteki proponujemy udział w letnim konkursie czytelniczym: WAKACYJNE BINGO KSIĄŻKOWE.
Akcja ma na celu poszerzanie czytelniczych horyzontów i zachęcenie do sięgania po książki, wykraczające poza obszar naszych zainteresowań. Zabawa trwać będzie w dniach: 27.06. - 31.08.2022 r. i przeznaczona jest dla naszych czytelników, w dwóch kategoriach wiekowych:
 - dzieci i młodzież (poniżej 15-stu lat),
 - dorośli i młodzież (powyżej 16-stu lat).
Żeby wziąć udział w konkursie należy pobrać KARTĘ BINGO z wypożyczalni i w czasie wakacji, korzystając z naszych zasobów literaturowych (wypożyczając książki), spróbować skompletować BINGO - czyli 5 pól sąsiadujących w pionie, poziomie lub ukośnie (czyli w dowolną ze stron). Jedną książkę należy dopasować WYŁĄCZNIE DO JEDNEGO POLA. Po zebraniu BINGO należy oddać wypełniony kupon konkursowy bibliotekarzowi. Z dostarczonych kuponów rozlosowane zostaną 3 nagrody niespodzianki w obu kategoriach! Wyniki zabawy zostaną ogłoszone 07.09.2022 r. na naszym Facebooku, a zwycięzców poinformujemy telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny będzie w Bibliotece. 
Życzymy wytrwałości, konsekwencji w realizowaniu pasji oraz szczęścia!