Mistrz chemii i fizyki - konkurs

MarcinB22 czerwca 2022 r.

Wszystkie "ścisłe umysły" zachęcamy do uczestnictwa w konkursie - Mistrz Chemii i Fizyki, który będzie rozgrywany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Chemia i fizyka należą do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz?, a może nawet pomagasz innym w ich nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o cenne nagrody oraz tytuł mistrzowski!
Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na tematy wybrane samodzielnie z listy. To świetna okazja do utrwalenia zdobytej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień. Konkurs rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby zgłosić swój akces, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na niniejszej stronie: https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki. Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Otrzyma je aż stu najlepszych uczestników, a wartość pojedynczych wyróżnień może sięgać 2 tysiące złotych! Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online - Tutors.live (https://tutors.live/).
Jeszcze tego lata tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój! Zapraszamy do zabawy i trzymamy kciuki za dobre wyniki rywalizacji!