Filię nr 3 prowadzi: Irena Hynda.

Filię nr 3 jest czynna:

Dni otwarciaGodziny otwarcia
poniedziałek 11:00-17:00
wtorek 9:00-15:00
środa 11:00-17:00
czwartek 11:00-17:00

Kontakt:

tel. 94-715-23-61

Filia nr 3 posiada bogaty księgozbiór przede wszystkim z zakresu nauk pedagogicznych, psychologicznych i socjologicznych oraz publikacje naukowe i popularnonaukowe ze wszystkich dyscyplin wiedzy. Bogato reprezentowane są wydawnictwa informacyjne : słowniki, leksykony, encyklopedie. Zgromadzony księgozbiór posiada ogromną wartość edukacyjną i skierowany jest do czytelnika, który pragnie uzupełnić swoje wiedzę. W zbiorach znajdują się roczniki czasopism pedagogicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników opracowywane są kartoteki najbardziej poszukiwanych zagadnień, scenariuszy oraz uroczystości szkolnych.

Filia nr 3 zajmuje się:

• udostępnianiem szeroko pojętej informacji pośredniej i bezpośredniej,
  • informowaniem o dokumentach gromadzonych i przechowywanych w bibliotece oraz w innych bibliotekach,
  • udostępnianiem zbiorów,
  • rozwijaniem kultury czytelniczej,
  • udostępnianiem biuletynów, informatorów o działalności biblioteki, plakatów i innych materiałów,
  • przygotowywaniem wystaw nowości.